Kontakt:
Polska, Niemcy

AKO tłumaczenia
kontakty międzynarodowe
tv-film-reklama

Dyrektor zarządzający:
Andrzej Kozłowski, tłumacz przysięgły języka niemieckiego
(od 1981) nr licencji Ministerstwa Sprawiedliwości RP: TP/830/05

05-806 Komorów,
ul. Szmaragdowa 5,
telefon/fax: 22 758-05-21
komórka: +48 602-301-389

01-003 Warszawa,
Al. "Solidarności" 82a
(naprzeciwko sądów)
kontakt po uzgodnieniu telefonicznym

Adres e-mail: ako@ako.info.pl

PostHeaderIcon Kontakty międzynarodowe

W trakcie mojej działalności zorientowałem się, że duże zainteresowanie klientów z Niemiec rynkiem polskim a także żywe kontakty firm polskich z sąsiadami zza Odry wymagają poszerzenia profilu działalności mojego biura o pośrednictwo w kontaktach międzynarodowych. W tym zakresie specjalizujemy się również w rynkach niemieckiego obszaru językowego oferując głównie pomoc w wyszukiwaniu partnerów handlowych.

Nasza oferta skierowana jest zwłaszcza do przedsiębiorstw małych - tych, które nie mogą sobie pozwolić na częste wyjazdy rekonesansowe w poszukiwaniu kontaktów handlowych, albo które nawet nie wiedzą, gdzie tych partnerów szukać. Naszym największym osiągnięciem
w kojarzeniu firm z Polski i Niemiec było wyszukanie grupy stałych partnerów handlowych dla jednej ze średnich polskich firm zajmującej się handlem puchem i pierzem. Wiele z tych więzi handlowych liczy sobie dziś już po kilkanaście lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tłumaczymy:
  • wszelkiego rodzaju dokumenty, umowy handlowe, akty notarialne
  • pisma procesowe
  • pisma urzędowe i prywatną korespondencję
  • teksty techniczne (np. instrukcje obsługi urządzeń, katalogi)
  • teksty reklamowe (np. wykonujemy polskie wersje językowe do filmów reklamowych), a także tłumaczymy "na żywo" podczas spotkań, negocjacji handlowych, szkoleń, narad, zgromadzeń wspólników, sporządzania aktów notarialnych itp.

Najchętniej podejmujemy się tłumaczenia w dużych, trudnych i poważnych sprawach, ale nie odmawiamy również tłumaczenia np. dokumentów samochodowych
.

Serwer FTP:

Jeżeli masz pilny tekst do przetłumaczenia, możesz go wgrać na nasz serwer FTP lub przesłać na skrzynkę pocztową ako@internet.pl.
Zadzwoń pod nr 602-301-389 wyjaśnimy jak użyć naszego serwera FTP.